Free Discussion

موسسه آموزش عالی آزاد ابوریحان ، با تاسیس دپارتمان زبان انگلیسی، برای ارتقای هرچه بیشتر دانشجویان متقاضی آزمون های بین المللی زبان اعم از TOEFL و IELTS ، اقدام به برگزاری دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی (Free Discussion) می نماید. دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی به صورت فشرده می تواند بازدهی چندین برابری نسبت به کلاس های عادی، از نظر بهبود مهارت Speaking انگلیسی و هم چنین توانایی برقراری ارتباط با افراد دیگر داشته باشد. اهمیت این دوره ها و هم چنین مهارت اساتید ما ، موسسه ابوریحان را جزو بهترین موسسات یادگیری زبان در جنوب کشور قرار داده است .

هدف از برگزاری کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) فراهم کردن بستری مناسب برای زبان آموز می باشد تا آموخته های خود را در محیطی شبیه سازی شده به کار برده و میزان پیشرفت خود را در زمینه ی  شیوایی گفتار ارزیابی نماید.کلاس های بحث آزاد (Talk Show) ، در سطوح مختلف،  با حضور اساتید مجرب صورت می پذیرد و سبب می شود تا زبان آموزان علاوه بر یادگیری اصطلاحات عامیانه انگلیسی ، به فرصتی برای بهبود تلفظ  انگلیسی (Pronunciation)  و تقویت لهجه (accent) دست یابند.

 

اما از فواید دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود:

  1. بهبود باور نکردنی مهارت speaking انگلیسی
  2. افزایش شرکت دانشجویان در بحث ها و فعالیت های کلاس
  3. قرارگیری هر چه بیشتر دانشجویان در فضای واقعی زبان انگلیسی و استفاده هر چه بیشتر از زبان

کتاب های Impact Topics  و Impact values  کتاب های بسیار مناسبی برای آموزش بحث آزاد زبان انگلیسی هستند  و موسسه ابوریحان نیز برای بهبود سطح دانشجویان زبان انگلیسی از این دوره ها استفاده می کند .

برای مشاوره آموزشی رایگان انگلیسی و اطلاع از دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید .

معرفی موسسه آموزش عالی ابوریحان

موسسه آموزش عالی آزاد ابوریحان با اخذ مجوزاز وزارت علوم، تحقیقات وفناوری به لطف یگانه هستی آفرین با اتکا برنیرو وتوان خود به عنوان برترین موسسه در زمینه آماده سازی دانشجویان برای شرکت درآزمون های مختلف فعالیت خود را آغازنموده است.موسسه ...
ادامه مطلب

اطلاعات تماس با موسسه

آدرس :بندرعباس،چهارراه دانشگاه، به سمت چهارراه داماهی، موسسه آموزش عالی ابوریحان
تلفن : 07633620111 - 07633679023
ایمیل : info@abuac.ir

Template Design:Dima Group